Wideo dnia TVN24 BiŚ

Jan A.P. Kaczmarek o przemowie Streep na Złotych Globach Odtwórz: Jan A.P. Kaczmarek o przemowie Streep na Złotych Globach
Źródło: TVN24 BiS

Jan A.P. Kaczmarek o przemowie Streep na Złotych Globach

10.01.2017 | Jan A.P. Kaczmarek komentował przemówienie Meryl Streep podczas ceremonii Złotych Globów, która skrytykowała zachowanie prezydenta elekta Donalda Trumpa. Mówił również o nastrojach politycznych w amerykańskim środowisku filmowym.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Dzień Świętego Patryka

Źródło: tvn24

Przygotowania do parady w Dniu Świętego Patryka

17.03 | W Dublinie trwają przygotowania do tradycyjnej parady w Dniu Św. Patryka. Nie zabraknie również polskich akcentów. Relacja Pawła Łukasika ze stolicy Irlandii.

G20 w Baden-Baden

Źródło: TVN24BiS /

Bez kompromisu na G20

19.03 | Szefowie resortów finansów i banków centralnych państw G20 nie zdołali uzgodnić wspólnego stanowiska w sprawie przeciwstawiania się protekcjonizmowi w handlu. Agencja dpa pisze, że uzgodnienie wspólnej linii w polityce handlowej uniemożliwił sprzeciw USA.