3...2...1...

Dlaczego trzeba zdelegalizować taksówki? Odtwórz: Dlaczego trzeba zdelegalizować taksówki?
Źródło: TVN24 BiS

Dlaczego trzeba zdelegalizować taksówki?

6.96 | Oj słabiutko, słabiutko. To nie jest chyba to czego się spodziewaliśmy. Zaczynam się zastanawiać, czy przypadkiem ten rząd nie doszedł do wniosku, że ta gospodarka jednak nie przyjmie wszystkiego pod tak świetnymi rządami - tak Robert Stanilewicz w swoim cyklu "3...2...1..." komentuje przyjętą przez rząd propozycje podniesienie minimalnego wynagrodzenia w 2018 roku do 2080 złotych. Mówi też o pracowniczych programach kapitałowych i oraz o tym, jak zdelegalizowanie taksówek przyczyni się do równych zasad w branży przewozów osób.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: TVN24 BiS

List z Titanica sprzedany za rekordową sumę

23.10 | List jednego z pasażerów Titanica Alexandra Oskara Holversona został sprzedany na aukcji za 126 tysięcy funtów, czyli ponad pół miliona złotych. Pismo datowane jest na sobotę 13 kwietnia 1912 roku. Następnego dnia wieczorem doszło do zderzenia z górą ludową, a 15 kwietnia liniowiec zatonął. Holverson nie przeżył katastrofy, w której łącznie zginęło 1502 osób.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.