3...2...1...

Dlaczego trzeba zdelegalizować taksówki? Odtwórz: Dlaczego trzeba zdelegalizować taksówki?
Źródło: TVN24 BiS

Dlaczego trzeba zdelegalizować taksówki?

6.96 | Oj słabiutko, słabiutko. To nie jest chyba to czego się spodziewaliśmy. Zaczynam się zastanawiać, czy przypadkiem ten rząd nie doszedł do wniosku, że ta gospodarka jednak nie przyjmie wszystkiego pod tak świetnymi rządami - tak Robert Stanilewicz w swoim cyklu "3...2...1..." komentuje przyjętą przez rząd propozycje podniesienie minimalnego wynagrodzenia w 2018 roku do 2080 złotych. Mówi też o pracowniczych programach kapitałowych i oraz o tym, jak zdelegalizowanie taksówek przyczyni się do równych zasad w branży przewozów osób.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: TVN24 BiS

Siedzą na piętach i biją się po udach. Właśnie pobili rekord

16.08 | Klaszczą w dłonie, biją się w piersi i po udach, strzelają z palców. W Indonezji młodzi mężczyźni z plemienia Gayo, ubrani w tradycyjne stroje, pobili rekord w liczbie tancerzy wykonujących indonezyjski taniec ludowy Saman. Taniec, który nazywany jest również "tańcem tysiąca rąk", w 2011 roku został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Materiał programu "24 Godziny".

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.