3...2...1...

Dlaczego trzeba zdelegalizować taksówki? Odtwórz: Dlaczego trzeba zdelegalizować taksówki?
Źródło: TVN24 BiS

Dlaczego trzeba zdelegalizować taksówki?

6.96 | Oj słabiutko, słabiutko. To nie jest chyba to czego się spodziewaliśmy. Zaczynam się zastanawiać, czy przypadkiem ten rząd nie doszedł do wniosku, że ta gospodarka jednak nie przyjmie wszystkiego pod tak świetnymi rządami - tak Robert Stanilewicz w swoim cyklu "3...2...1..." komentuje przyjętą przez rząd propozycje podniesienie minimalnego wynagrodzenia w 2018 roku do 2080 złotych. Mówi też o pracowniczych programach kapitałowych i oraz o tym, jak zdelegalizowanie taksówek przyczyni się do równych zasad w branży przewozów osób.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: TVN24 BiS

Diament wielkości dwóch piłeczek do golfa odnaleziono w Południowej Afryce

17.01 | W Lesotho w RPA, znaleziono ogromny diament, wielkości 2 piłeczek do golfa. Kamień ma 910 karatów, waży 182 gramy, a jego wartość może osiągnąć 40-50 milionów dolarów. Co więcej, znaleziony kamień zajmuje dopiero piąte miejsce w rankingu największych kamieni. Tytuł należy do znaleziska z 1905 roku. Szczegóły przedstawił na antenie TVN24 BiS Janek Niedziałek

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.