3...2...1...

Burza wokół medycznej marihuany. Czy powinna być zalegalizowana? Odtwórz: Burza wokół medycznej marihuany. Czy powinna być zalegalizowana?
Źródło: TVN24 BiS

Burza wokół medycznej marihuany. Czy powinna być zalegalizowana?

02.11 | Czy lecznicza marihuana powinna być zalegalizowana w Polsce? Czy trafi do aptek? Jak działa lecznicza marihuana? To pytania z którymi mierzyły się uczestniczki "Debaty kobiet" w TVN24 BiS: Agnieszka Sieniawska, przewodnicząca Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej, Jagoda Władoń, terapeutka ze stowarzyszenia MONAR oraz dziennikarka Anna Kalita

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: TVN24 BiS

Upał paraliżuje lotnictwo

22.06 | Czy wiesz, że możesz nie polecieć na wakacje, bo jest... za gorąco. Okazuje się, że zmieny klimatyczne mogą zrujnować transport lotniczy i uziemić samoloty. Dlaczego w lataniu przeszkadza upał? Na to pytanie, w programie "Otwarcie Dnia" odpowiadał ekspert lotniczy Cezary Orzech.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis

Ile zarabiają Polacy? Średnia pensja to 4277 zł

10.06 | 4277 zł - tyle wynosi średnia pensja w Polsce. To jednak kwota brutto. Na rękę to niewiele ponad 3 tys. złotych. Większość Polaków uważa, że zarabia dużo mniej. Dlaczego zatem dane Głównego Urzędu Statystycznego nie mówią całej prawdy o naszych zarobkach? Bo prowadzone są w firmach zatrudniających powyżej 9 osób. Nie uwzględniają też m.in. zarobków urzędników państwowych, wojskowych, ale także tych zatrudnionych na tzw. śmieciówkach.

6. edycja Nagrody Polskiej Rady Biznesu imienia Jana Wejcherta

Źródło: TVN24 BiS

Prezes Polskiej Rady Biznesu Jacek Szwajcowski

22.05 | - 25 lat temu, kiedy powstawała Polska Rada Biznesu nie byliśmy jeszcze częścią Unii Europejskiej. Mieliśmy jeden z najniższych dochodów narodowych spośród obecnych członków. Dziś jesteśmy w Unii szóstą najsilniejszą gospodarką z niezwykłym tempem wzrostu - mówi prezes Polskiej Rady Biznesu Jacek Szwajcowski