Wideo dnia TVN24 BiŚ

Brytyjski pilot nie wystartował przez Afgańczyka Odtwórz: Brytyjski pilot nie wystartował przez Afgańczyka
Źródło: TVN24 BiS

Brytyjski pilot nie wystartował przez Afgańczyka

1.09 | Najpierw były starania o azyl i petycja, którą podpisały trzy tysiące osób. Władze Londynu odrzuciły jednak prośbę i Afgańczyk Samim Bigzad miał zostać deportowany z Wielkiej Brytanii. Nie chciał wracać do ojczyzny, bo obawiał się śmierci z rąk do talibów. Kiedy zrezygnowany i zapłakany siedział już z walizką w samolocie okazało się, że lot się nie odbędzie, bo pilot... nie zamierza wystartować. Właśnie z powodu 22-latka. Do niecodziennej sytuacji doszło na pokładzie samolotu Turkish Airlines. Materiał programu "24 Godziny".

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Schetyna o 500 plus

07.04 | - Będziemy realizować projekt (500 plus - red.) żeby dotyczył każdego dziecka w rodzinie. To jest to, co obiecaliście i okłamaliście - mówił w piątek w Sejmie lider PO Grzegorz Schetyna uzasadniając wniosek o wotum nieufności dla rządu