Wideo dnia

Niezdrowe "selfie"? "W nadmiarze źle świadczy o kondycji naszej psychiki" Odtwórz: Niezdrowe "selfie"? "W nadmiarze źle świadczy o kondycji naszej psychiki"
Źródło: TVN24BiŚ

Niezdrowe "selfie"? "W nadmiarze źle świadczy o kondycji naszej psychiki"

27.02 | - Selfie w nadmiarze szkodzi naszemu zdrowiu i źle świadczy o kondycji naszej psychiki - uważają naukowcy. O fenomenie tzw. zdjęć "z ręki" i ich wpływie na nasze życie rozmawiamy z Tatianą Mindewicz-Puacz, psychoterapeutką i Konradem Majem, psychologiem społecznym.

Z rynków

Źródło: TVN24 BiŚ

Dzień na rynkach - podsumowanie, 27.02

27.02 | Podsumowanie wydarzeń na rynkach finansowych. Najświeższe informacje z największych europejskich giełd, a także parkietu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Applebaum: Niemcy nie mają ani armii, ani dyplomatów do rozwiązywania konfliktów

23.02 | Anne Applebaum wskazuje jak trudna jest dziś odpowiedzialność Berlina za sprawy Grecji, Europy i Ukrainy. W swoim artykule w "Washingtonpost" ostro krytykuje Niemiec, wskazując, że nie mieli od drugiej wojny światowej dobrych dyplomatów ani armii, która potrafiłaby rozwiązywać konflikty. "Merkel liczyła, że uda jej się wykorzystać prywatne kontakty z Putinem". Czy jednak ta siła Niemiec się potwierdziła?