Wideo dnia

Nie lada gratka dla fanów Harry'ego Pottera. Podróż śladami czarodzieja Odtwórz: Nie lada gratka dla fanów Harry'ego Pottera. Podróż śladami czarodzieja
Źródło: TVN24BiŚ

Nie lada gratka dla fanów Harry'ego Pottera. Podróż śladami czarodzieja

04.03 | Magiczny pociąg z sagi o Harrym Potterze czeka na pasażerów gotowych wybrać się w niezwykłą podróż śladami małego czarodzieja. Co roku, pierwszego września pociąg wiózł bohaterów opowieści do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Wsiąść do niego mogli jedynie czarodzieje. Od 19 marca w podlondyńskim studiu Warner Bros, magiczny kierunek będzie mógł obrać każdy mugol. - To prawdziwy rarytas. Włożono tu mnóstwo pracy. To niezwykłe osiągnięcie - mówi aktor Mark Williams.

Z rynków

Źródło: TVN24BiŚ

Podsumowanie dnia na rynkach - godz. 17:00

04.03 | Relacja z rynków finansowych i walutowych oraz parkietu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Applebaum: Niemcy nie mają ani armii, ani dyplomatów do rozwiązywania konfliktów

23.02 | Anne Applebaum wskazuje jak trudna jest dziś odpowiedzialność Berlina za sprawy Grecji, Europy i Ukrainy. W swoim artykule w "Washingtonpost" ostro krytykuje Niemiec, wskazując, że nie mieli od drugiej wojny światowej dobrych dyplomatów ani armii, która potrafiłaby rozwiązywać konflikty. "Merkel liczyła, że uda jej się wykorzystać prywatne kontakty z Putinem". Czy jednak ta siła Niemiec się potwierdziła?