Wideo dnia

Ujemne stopy procentowe w Szwajcarii. Co to oznacza? Odtwórz: Ujemne stopy procentowe w Szwajcarii. Co to oznacza?
Źródło: TVN24 BiŚ

Ujemne stopy procentowe w Szwajcarii. Co to oznacza?

18.12 | Bank centralny Szwajcarii (SNB) niespodziewanie wprowadził ujemne stopy procentowe - podał bank w komunikacie. Target dla 3-miesięczego LIBOR wynosi teraz -0,75 proc. do 0,25 proc., wobec poprzednio 0,00-0,25 proc.

Z rynków

Źródło: TVN24 Biznes i Świat

18.12, godz. 17.00. Relacja z GPW

18.12 | Reporterka TVN24 Biznes i Świat Agata Zamęcka podsumowuje notowania na warszawskiej giełdzie

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Świat technologii: Derby - niepełnosprawny pies z protezami

17.12 | W programie "Świat Technologii" Łukasz Kijek zaprezentował najciekawsze wynalazki i pomysły ostatnich dni. Opowiedział m.in. o niezwykłym psie o imieniu Derby, który otrzymał protezy wydrukowane dzięki technologii 3D. Derby urodził się ze zdeformowanymi przednimi łapami, do tej pory poruszał się dzięki specjalnej konstrukcji przypominającej wózek inwalidzki. Złe chwilę minęły, gdy pies otrzymał dwie nietypowe protezy prosto z drukarki. Teraz a radością biega nawet 4 kilometry dziennie.

Doroczna konferencja Putina

Źródło: TVN24 BiŚ

"Wiacki kwas" lepszy od Coca-Coli?

18.12 | - Robimy dużo kwasu. To bardzo dobry napój, ale problem polega na tym, że nie można go kupić w zagranicznych sieciach handlowych. A jest na pewno lepszy od Coca-Coli. Co mamy robić, żeby wyjść na rynek - pytał Putina jeden z Rosjan w czasie dorocznej konferencji prasowej.