• rozwiń
  • WIG20 1839.22 -0.55%
  • WIG30 2046.04 -0.44%
  • WIG 46634.55 -0.13%
  • sWIG80 13745.00 +0.28%
  • mWIG40 3573.71 +0.87%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Temat: Ukraina w kryzysie

W TVN24 Biznes i Świat program specjalny o sytuacji na Ukrainie

Jakie ubezpieczenie w szkole? Paweł Blajer wyjaśnił "Źródło: TVN24 BiS"

W TVN24 Biznes i Świat od rana trwa program specjalny poświęcony sytuacji na Ukrainie. Wspólnie z ekspertami zastanawiamy się, w jakim kierunku potoczą się wydarzenia i obserwujemy, jak reaguje na nie świat.

W starciach opozycji z siłami rządowymi w Kijowie zginęło już kilkadziesiąt osób, a tysiąc zostało rannych. Na kijowskim Majdanie znów całą noc płonęła ściana ognia oddzielająca demonstrantów od państwowych służb bezpieczeństwa. Niespokojnie jest także w innych miastach Ukrainy: w Iwano-Frankowsku, Tarnopolu i we Lwowie demonstranci zajęli siedziby służby bezpieczeństwa i komisariaty.

Dwie anteny, dwa spojrzenia

W TVN24 Biznes i Świat wraz z zaproszonymi gośćmi przez cały dzień będziemy analizować możliwe dalsze scenariusze rozwoju wypadków. Obserwujemy też, jak na sytuację na Ukrainie reaguje Europa, USA i Rosja. Pytamy ekspertów czy Zachód nałoży sankcje na Wiktora Janukowycza i czy okażą się one skuteczne. Przyglądamy się też, jak w obliczu kryzysu politycznego radzi sobie gospodarka i jaki ma to wpływ na polskie firmy.

Jednocześnie w TVN24 na bieżąco śledzimy wydarzenia rozgrywające się na ulicach Kijowa i innych ukraińskich miast. Pytamy też polskich polityków o ich ocenę sytuacji i prognozy na przyszłość dla Ukrainy.

"Świat" i "24 godziny" - wydania specjalne

O godz. 20.00 rozpocznie się wydanie specjalne programu Bartosza Węglarczyka "Świat" poświęconego w całości wydarzeniom na Ukrainie, a dwie godziny później - wydanie specjalne magazynu "24 godziny".

Podziel się:

Polub TVN24 BiS:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane